Call-центр +380504809115

ЄС взяв на розгляд план економічної допомоги Україні

ЄС взяв на розгляд план економічної допомоги Україні

Українсько-литовський проект "плану Маршала" для України був представлений в європейських інституціях і буде вивчений Європейською комісією, повідомив голова Представництва України при ЄС Микола Точицький.

"Була презентація цього плану в європейських інституціях і Європейська комісія досить серйозно до цього поставилася. З огляду на, що українсько-литовський план переданий нещодавно, то Єврокомісія вивчить цю пропозицію і подивиться, яким чином вони зможуть в цьому взяти участь", – сказав Точицький.

За словами голови Представництва України при ЄС, проект документа передбачає виділення щороку EUR5 млрд на підтримку реформ в Україні.

"На що ми вийдемо врешті-решт, маю на увазі ЄС, оскільки я тут можу говорити тільки за ЄС, яким чином Євросоюз візьме участь – це підлягає ще вивченню, але думаю за 1-1,5 місяця ми матимемо бачення", – додав Точицький.

Раніше голова делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна Даріуш Росаті також заявив, що Європейський Союз повинен підтримати Україну в реформуванні, потрібно створити "план Маршалла".