Call-центр +380504809115

Фонд держмайна заявив про дострокове виконання річного плану з оренди

Фонд державного майна достроково виконав річний план з оренди. Про це у Facebook повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров, передає УНН.

“1 мільярд гривень. Річний план надходжень від оренди державного майна виконано у вересні”, — повідомив Трубаров.

За його словами, Фонд випереджає планові показники надходжень на три місяці, і до кінця року загальна сума від оренди сягне майже 1,5 мільярда гривень.

Однак, як додав він, на сьогодні ще існує величезна кількість об’єктів, які перебувають на балансі різних міністерств і відомств, котрі не використовуються, пустують, а могли би приносити гроші до бюджету. Тому Трубаров закликав балансоутримувачів більш активно передавати такі об’єкти для оренди.

Керівник ФДМУ також повідомив, що Фонд розробив новий закон про оренду державного майна, який зменшує в рази документообіг, зменшує терміни і спрощує процедури передачі майна в оренду, мінімізує роль чиновника та закладає механізми боротьби з недобросовісними орендарями.

“Сподіваюся, що депутати за нього візьмуться ще цього року, адже прийняття цього закону неодмінно збільшить надходження від оренди”, — наголосив Трубаров.

Нагадаємо, станом на 18 вересня на аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації держава заробила понад 124 млн грн.

Джерело: УНН