Call-центр +380504809115

Коломойський має намір повернути ПриватБанк

У вівторок, 2 квітня, Окружний адміністративний суд Києва розглядає у закритому режимі позов бізнесмена Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів про націоналізацію ПриватБанку.

ПриватБанк – найбільший комерційний банк в Україні – був націоналізований 19 грудня 2016 року. На докапіталізацію банку держава витратила понад 155 мільярдів гривень.

Свій позов колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський подав до Національного банку України (НБУ), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Кабінету міністрів України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Повідомляється, що колегія у складі головуючого судді Ігоря Качура та суддів Володимира Келеберди і Віталія Амелехіна може винести рішення за даним позовом вже сьогодні.

Раніше головною метою на президентських виборах Ігор Коломойський назвав для себе поразку чинного Президента України Петра Порошенка.

«Я не хочу, щоб він отримав ще один термін. Я вважаю, що перший термін – це п’ять років розчарувань за його правління», – сказав Ігор Коломойський.

Нагадаємо, Верховний суд України визнав комісію ПриватБанку незаконною і дозволив українцям не платити щомісячні комісії за банківськими кредитами, якщо вони не мають прямого відношення до позик.