Call-центр +380504809115

Найбільший в Україні готель на воді продають через ProZorro

УНН. Найбільший в Україні готель на воді — арт-готель “Баккара” виставили на продаж через платформу ProZorro. Відповідна інформація з’явилась на сайті ProZorro.Продажі, передає УНН.

“Судно „Готель Баккара“, регістровий № 2-305849, дата побудови 2007 рік, судно (стоянкове) швартування на р. Дніпро у районі Північно-західної частини Венеціанського острову, м. Київ”, — зазначено на сайті.

При цьому в інформації до лоту вказано, що старт аукціону відбувся ще вчора о 23:27, а завершення прийому пропозицій заплановано на 9 квітня. Аукціон, згідно з інформацією, планується 10 квітня о 15:07. Початкова ціна продажу лоту 75 361 635,31 грн з ПДВ.

Заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов нагадав, що це найбільший готель на воді, який наразі відшвартований на річці Дніпро у районі Північно-західної частини Венеціанського острову у Києві.

Нагадаємо, ProZorro готове до тендеру на місце проведення дебатів кандидатів у президенти. Так перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов, підкріпивши свою пропозицію емодзі з посмішкою, прокоментував можливість проведення кандидатами Володимиром Зеленським і Петром Порошенком дебатів на НСК “Олімпійський”.

 

Джерело: УНН