Call-центр +380504809115

Мала приватизація принесла Україні вже 450 млн грн

За перший квартал 2019 року від приватизації державного майна надійшло 184 мільйонів гривень. Загалом у межах малої приватизації, яка стартувала восени 2018 року, продано державного майна на суму майже у 450 мільйонів гривень. Про це на власній сторінці у Facebook повідомив в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров, передає УНН.

"За перший квартал 2019 року від приватизації надійшло 184 млн грн. Це в 5,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року", - зазначив посадовець.

Він додав, що саме перший квартал 2018 року завершив старі процедури приватизації, бо, починаючи з 7 березня минулого року, набув чинності новий закон про приватизацію, і вона пішла абсолютно за новими, прогресивними, європейськими правилами.

"За весь час малої приватизації, а вона стартувала восени 2018 року, продано державного майна на суму майже в 450 мільйонів гривень", - зазначив Трубаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕРТ розраховує завершити малу приватизацію до квітня 2019 року

"Треба також розуміти, що найбільш дорогі, конкурентні й інвестиційно привабливі підприємства так і залишаються не переданими міністерствами до Фонду, а це 29 об’єктів малої приватизації, які можна успішно продати і котрі могли би ефективно працювати з новим власником, сплачувати податки і створювати нові робочі місця", - підкреслив Трубаров.

Раніше УНН повідомляв, що з початку року Україна заробила на оренді держмайна 263 мільйони грн.

Джерело: УНН