Call-центр +380504809115

24 липня 2018 року відбувся навчальний семінар «Практичні аспекти продажу об`єктів малої приватизації на електронних аукціонах в системі «Прозорро. Продажі»

24 липня 2018 року в приміщенні Дніпропетровської обласної адміністрації відбувся навчальний семінар «Практичні аспекти продажу об`єктів малої приватизації на електронних аукціонах в системі «Прозорро. Продажі».
Організатор семінару – акредитований ДП «Прозорро. Продажі» електронний майданчик товарна біржа «Катеринославська»

5b57101a88c9c065136398

Як правильно оформляти документи в Prozorro? Які новинки у законодавстві? Ці та інші теми обговорили на тренінгу з роботи у системі електронних торгів. Його організували в Дніпропетровській облдержадміністрації. До семінару приєдналися працівники місцевих органів влади.

«Для нас вже стали традиційними семінари щодо участі в системі електронних торгів Prozorro. Зазвичай організовуємо їх для підприємців. Сьогодні зібрали представників органів місцевого самоврядування. Адже після змін у законодавстві мала приватизація проводитиметься виключно через систему Prozorro. Про особливості й розказали на тренінгу», – зазначив начальник юридичного управління Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Большешапов.

Учасники семінару дізналися і про новинки у законодавстві, і про те, як правильно проводити аукціони та оформляти результати торгів. А головне – як просто здійснювати приватизацію через систему Prozorro.

«Наша міська рада входить до складу територіальної громади, тож має у власності саме об’єкти малої приватизації. Тому для нас дуже важливий цей тренінг, – сказала учасниця, головний спеціаліст виконкому Нікопольської міськради Світлана Савельєва. – Найбільше цікавить, які особливості продажів через електронні майданчики».

Тренінг організували Дніпропетровська облдержадміністрація разом із держпідприємством “Прозорро Продажі” та товарною біржею “Катеринославська”.

У тренінгу взяли участь понад 60 представників міст, районів та територіальних громад області.