Call-центр +380504809115

27 грудня 2018 року Державна служба геології та надр України спільно з товарною біржою "Катеринославська" провела третій в 2018 році аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

Інвесторам було запропоновано 3 ділянки, а саме: Онитківська з покладами піску (Вінницька обл), Могилів-Подільська з покладами трепелу (Вінницька обл), Південно-Балахівського родовища з покладами графітових руд (Кіровоградська обл).

За результатами торгів перемогу за найдорожчий лот в аукціоні — спецдозвіл на родовище з покладами графітових руд, отримали ТОВ “РОЗВИТОК ПОБУЖЖЯ” (ділянка Південно-Балахівського родовища, Кіровоградська обл) за 4,3 млн гривень.

Могилів-Подільську ділянку (Вінницька обл.) з покладами трепелу отримали ТОВ “Подільські мінерали” за 26, 080 тис грн. та Онитківську ділянку (Вінницька обл.) з покладами піску отримали ПП “ТРАСТ-В” за 20, 260 тис гривень.

6 грудня в Україні стартував прийом заявок на перший онлайн аукціон з покладами вуглеводнів по 10 ділянкам. А вже 6 березня 2019 року відбудуться перші нафтогазові електронні торги.